Kateter Yönlendirmeli Tromboliz

için

İnfüzyon Kateteri

 

        AngioDynamics, patentli yarık teknolojisine sahip CDT kateterleri ile pazarın lideri olarak, pıhtı alanına litik ajanın eşit bir şekilde dağılımını sağlamaktadır.

 

        Uni-Fuse kateteri, pıhtılar için daha süratli ve daha etkili tedavi sağlamak için patentli, zamanla test edilmiş ve kendini kanıtlamış bir teknolojiyi kullanır. Sağlam yapısı sayesinde çok yönlü ve kullanışlıdır.

 

Tıkayıcı top teli:

bükülmeyi önler ve basınç-tepki çıkışlarını etkinleştirmek için

uygun gücü sağlar

Radyopak belirteçler:

yerleştirme kolaylığı sağlar

Basınç-Tepki çıkışları:

infüzyon uzunluğu boyunca

eşit litik dağılımı gerçekleştirir

 

        Basınca Hassas Çıkışlar: Patentli, Zamanla Test Edilmiş Teknoloji

        AngioDynamics'in basınç-tepki çıkış teknolojisi, yirmi yıldan uzun bir süredir kateterle yönlendirilen tromboliz ile periferik pıhtının tedavisinde öncü olmuştur. Benzersiz akışkan çıkış bölgeleri ile tüm enfüzyon boyunca eşit sıvı dağılımı sağlar ve patentli yarık teknolojisi ile de geleneksel yan deliklere sahip kataterlere karşın 12 kat daha fazla avantaj sağlar.

 

        Pıhtının Süratli Tedavisinde Eşit Dağılım Sonuçları

        Uni-Fuse kateter, ilacın çoğunu maksimum düzeyde pıhtı alanınına ulaştırır ve lizis düzeyini arttırır, enzim etkinliğini

süratlendirir ve seyreltmeyi en aza indirger. Öte yandan yan delik kateterleri ise en az direnç gösteren yolları kullanmakta ve çoğunlukla trombolitik ajanın kateterin yerleştirilmesine bağlı olarak, trombüsün proksimal veya distalindeki kollateral damarlara ilerletilmesini sağlar.

 

        Daha Dayanıklı Yapı Çok Yönlülük Özelliğini Artırıyor

        AngioDynamics'in patentli yarık teknolojisi ile delik açma işlemine karşın daha az materyal eksildiğinden, katater normalden daha da ileri itilebilir bir özellikte ve daha güçlü bir yapıdadır. Bu, dolambaçlı anatomi veya kateterin sıkılaşmış pıhtı birikiminin olduğu bölgeye yerleştirilmesi açısından önemlidir.

 

 

        DVT İçin

Kateterle Yönlendirilen Tromboliz

 

Derin Ven Trombozu (DVT) tedavisinde geçerli standart bakım, heparin gibi antikoagülanların reçetelenmesi ile gerçekleştirilir. Bununla birlikte,

bu konvansiyonel standartın, altı aylık takibe dayalı olarak tutarlı bir şekilde etkili performans gösteren kateter yönlendirmeli tromboliz kadar etkili olmadığını kanıtlamıştır.

Kendinden ayarlı tel takviyeli kablo ile Flow-Thru Hub

su

orta

yoğunlukta jel

yüksek

yoğunlukta jel

        Standart yan delik kateter tasarımı, litik ajanın en az dirençli olduğu yolları izleyerek dağınık bir dağılım sağlar. Basınç tepki çıkışları ve oklüzyonlu bilya teli bulunan Uni-Fuse kateteri ise, kateter boyunca eşit basınç dağılımı yaparak daha litik bir dağılım sağlar.

 

        Sistematik infüzyona kıyasla CDT'nin şu avantajları vardır:

• İlaç dağıtım etkinliğinde artma

• İlacın toplam miktarında azalma

• Anjiyoplasti ve stent yerleşimi gibi yardımcı teknikler için

venöz giriş sağlama

• İç kısım kanama ihtimalinin % 0.5'den aza inmesi

• Kalıcı flebitik semptomların görülme sıklığının azalması
• Tekrarlama özelliği gösteren trombotik olay insidansında azalma

PUSULA Medikal
2019 - tüm Hakları Saklıdır

Web-tasarım: Temuçin YONGA